Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on TRmore Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Herunterladen

görünümler
1,233,641

YORUMLAR

 • Bravo Murat 👏

  ERONA PAQARIZIERONA PAQARIZI7 gün önce
 • Oooo sidni pse u ktheve moj bij ik ik sje per aty ti moj aty jan baxhella moj vajz ajo duket si prostitut si plake si me qen 40 vjece skan lan prrua pa dhjer e po i ngec turkut Alla Halla pz cudi e madhe ca fati kan baxhellat ja prishi menjen turkut

  lac serlac ser7 gün önce
 • Shum e keqe ola morat ola sasht per ty ast sidi shum po gaban shum se sidi te don shum

  andeljina Haljitiandeljina Haljiti17 gün önce
 • sindi shum keq per ty.... amo e meriton se shum e bajatshme je...

  Pino PinoPino Pino18 gün önce
 • Ola kurr mos u rahatofsh qe hyre ne mes e keqja

  klodian shahinajklodian shahinaj18 gün önce
 • Ola ti je mae zeza se kto te gjitha idiote

  klodian shahinajklodian shahinaj18 gün önce
 • Kjo Femer Sindi humbi cdo Shans te jetes saj.. Kush do ta punsoj ket Femer pas ktij Emisioni?? Un sdo e doja as afer meje si Shoqe e jo per dicka tjeter

  Bes BauBes Bau25 gün önce
 • Kjo Femer sesht per Reallity show. Mire tha Ariani.. Kjo Sindi ka Cregullime mendore. Femer ma Hajvane skam pa kurre!!!

  Bes BauBes Bau25 gün önce
 • Sjellja e Sindit esht nen 0..Femer pa Edukate dhe sjellje.. Un jam 43vj dhe kurre ne jete sdo e doja Sindin as edhe si Kojshi, e jo Grua etj🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes Bau25 gün önce
 • HAHAAHAHAHAHA CFARE EMISIONI KAKË E CFARE FORME E T‘REKLAMUNIT KETE PERLEN E K*****. VEQ PSE KAQ PALIDHJE E REKLAMOJ ANDI ME JASMINEN SGUXON FEMNA JEM KURR ME BLE TE PERLA. HAJGARE JON TU BO ME INTELLIGENCEN TONE!!!

  Kralb OzKralb Oz26 gün önce
 • Bravo Sindi ke trupin e vogël por talendin për Aktore të madh!

  Andy KacaniAndy Kacani26 gün önce
 • Murat 👍👍👍👍 Bravooo 👏👏👏👏👏 Te rujt zoti 😂😂😂😂 ueeee si e ka lan Sindin 🙈🙈🙈

  Bum bum QukulldumBum bum Qukulldum28 gün önce
 • Sindi po ti vet je fajtore se ske dit ta afrosh muartin ta besh Per vete fizikisht,se ti je pa eksperienc kurse Ola Jasmini Sara Antonela jan profi per afrimititet fizik se kan pervoje pune dhe ashtu nje mashkull e ben per veti me shume kur e lejon te prek etj etj e ti si ke keto dhe do ngelesh beqare 😂😂😂😂😂

  saliji merxhansaliji merxhan29 gün önce
 • E ngrere sindi ta moren Muratin 😂😂😂😂😂 djalin me te mir e humbe nuk dite ta mbaje

  saliji merxhansaliji merxhan29 gün önce
 • -pse +sepse

  ENO47ENO47Aylar önce
 • Kur flet ola sikur ka protez ne goje 🤢🤮

  Kela MucogllavaKela MucogllavaAylar önce
 • Kur kam pa Olen n emision me esht duk Sindi e bukura e dheut✋🏻😂

  Jenny JennyJenny JennyAylar önce
 • Murati shum mire ja beri se Sindi don lokon edhe ardheun kjo vetem llogari kërkon llapazone

  Teuta BletaTeuta BletaAylar önce
 • Sindi je bere si mine me sahat Flet duke ofenduar dhe pa u menduar Ndrroje pllaken e gramafonit se do ngelesh beqareshe

  Silvana GerollariSilvana GerollariAylar önce
 • All I can say is what

  Arthur 100Arthur 100Aylar önce
 • Ti moj Sindi te mugon respekti e shum gjera gjyna kush merret me ty

  safet astafasafet astafaAylar önce
 • Kjo ola pellet si gomari i gjyshit

  Enkeleda OsmenhEnkeleda OsmenhAylar önce
 • Sindi, nese paske aq Presion aty ne Emision,, ather cdreqin kerkon aty?? Imazhin e Sindit ta tregon shkolla e saj ne Rumani te Jevget Romun.. Presion thot Sindi, pas 2 min thot se esht e lire te thot cka do.. Ik moj Hajvane nga Emisioni se ste do Njeri tet sheh ty ne Emision!!! Murati shuuuuuum mire ja beri Sindit 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Bes BauBes BauAylar önce
 • E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂

  aola wiliaola wiliAylar önce
 • Sindi ti sje e Paqendrushme 😂😂por je Femra me e flliqur ne Emision dhe ne gjith Shqiperine.. Hiqnja Baterine ksaj flliqsire se na i prishi veshet...ma mire te behesh Gay se te marish nje flliqsire Femer si kjo Sindi per Grua.. Me dhimbset aj i shkreti Mashkull qe dot mer ket Psikopate Femer per Grua

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Murati e ka njohur olen qe jasht 🤣 🤣 🤣

  Fatmira ArshiajFatmira ArshiajAylar önce
 • Sindi ti moti e ke zhgënjyer publikun,dhe nuk duhesh të jesh më në program,ma s,miri bën të largohesh nga programi në mënyrë paqësore.

  illyrianillyrianAylar önce
  • olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama

   aola wiliaola wiliAylar önce
 • Kjo Sindi kur e shef Atdheun vetëm se dorzohet dhe çarnatoset,që po të ishin dikund në vetmi mbaroj puna!

  illyrianillyrianAylar önce
 • murati nuk ka than deklaron murati a jo mas debate forta nuk shkon me muratin ti moj

  rusi mirarusi miraAylar önce
 • bravo murat vertet shum debatin fundit mir pat ajran konomi nuk meriton muratin sindi nuk durohet fare sindi

  rusi mirarusi miraAylar önce
 • Ola gati ta puthi spo reziston dot🤣🤣🤣

  anna terragnianna terragniAylar önce
 • O Sindi po ik o goc ca rri akoma aty

  Ada GAda GAylar önce
 • ja💩 dhe ai😂😂

  abbsnn coseabbsnn coseAylar önce
 • Sindii perserisa ishte Ervisi ne emision e mbante Muratin si gome rezerve. Me dukej sikur tallej me te dilte per qef ta mbaj ne loj miratin, po se kapa ervisin kam Murarin.Si i vjen tani sindit fakti qe ka 1 tjeter ne jeten e muratit?

  erion leoerion leoAylar önce
 • Murat dhe ola shum koti

  Arsen NurceArsen NurceAylar önce
 • Ola ka ardhe vetem per ti nda sindin nga murati

  Greta StafaGreta StafaAylar önce
  • Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.

   abbsnn coseabbsnn coseAylar önce
 • O.sindi.mos.lip.moral.ku.nuk.ka.dhe.ik.nga.emisjoni se.ati.eka.mund.pislleku.te.miren

  Agim AgimAgim AgimAylar önce
 • O Sindi hap syte nuk eshte per ty Atdheu

  Ariste VelcaniAriste VelcaniAylar önce
 • O sindi nuk eshte Atdheu per ty Po gabon

  Ariste VelcaniAriste VelcaniAylar önce
 • murati do kete bere praktike ne Stamboll dhe ka ardhe si nje person tjeter

  Lorenci ShkodraLorenci ShkodraAylar önce
 • Sa e fort ..kur sindi I tha mevlanin ..nuk Ka gja se Nga kavaja je .. haahahah

  Like HiLike HiAylar önce
 • olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama

  coser alicoser aliAylar önce
 • Familja e Murati ka fol keq per sindi

  leon kadrijaleon kadrijaAylar önce
 • Na mungon fatjoniiiii

  Agon SaliAgon SaliAylar önce
 • from "Deklarohem per Muratin" to "terheq deklaraten" real quick

  sokin jonsokin jonAylar önce
 • Kjo ola si gjarper ju prishi lidhjen sindit dhe Muratit 💁

  Marte NMarte NAylar önce
 • Sindi vdisje mbas locos,harrove muratin e tash

  qik prishtineqik prishtineAylar önce
 • Sa femer e ulet Ola .Nese do isha mashkull do ma shpifte nga karakteri e menyrat e saj jo dinjitoze per te bere per vete 1 mashkull por edhe duke denigruar nje femer tjeter.

  Servjana BrushkaServjana BrushkaAylar önce
  • @sokin jonbej nje terapi ti per te mesuar shqipen sakte pastaj me jep udhezime mua 🤣🤣🤣

   Servjana BrushkaServjana BrushkaAylar önce
  • bejsh ndonje Therapie per Edukate

   sokin jonsokin jonAylar önce
 • Copa u bofshi bre N.......

  sela hajdinisela hajdiniAylar önce
 • Murati esht treguar sh i pa bes Sindi nk e meritonte kete qe i beri murati ta refuzonte

  Martin ShakajMartin ShakajAylar önce
 • Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.

  Laureat HoxhaLaureat HoxhaAylar önce
 • Bravo ola

  kudo bashk-fanskudo bashk-fansAylar önce
 • E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂

  seiom jvonyseiom jvonyAylar önce
 • Kush duet te falenderoi mi goc pse ufute mes nji cifti

  Daniela MetaDaniela MetaAylar önce
 • Futja vrapit murat vertet ne ket pike sindi kishte te drejte qe duet ta dij qe Murati a ndjente per te apo jo Murati sfoli as gje rreth kesaj lidhje sindi murat

  Daniela MetaDaniela MetaAylar önce
 • Vetem un e pash shenjen ne gush tek ola ?! Apo gaboj?

  Vlore albVlore albAylar önce
  • Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë

   seiom jvonyseiom jvonyAylar önce
 • Bravo jasmina tamam ashtu eshte sic thua ti eshte per muratin ai sikur kishte turp nga kamerat

  Daniela MetaDaniela MetaAylar önce
 • Ma shpif kjo ola

  Xhulja XhuliXhulja XhuliAylar önce
 • O Sindi mos rri ko tne ate karrige se asnjeri nga djemt nuk ta var

  Esma JaubelliEsma JaubelliAylar önce
 • Sindi mere Violinen dhe mesoje si duhet se skishe fare lidhje me Violinen.. Sa per Meshkuj jam i sigurt qe ste do Njeri.. Bravo Murat 👍👍👍👍👍ja tregove flliqsires 🖕🏿🖕🏿ket.. Shuuuuuum mire ja bere 👍👍👍👍👍.. Mke knaqur.. Edhe kta Djemt e ri dot ikin shum shpejt nga Sindi dhe Roma

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Ku Peder turqijet...kur ban skenar edhe ky Ka me pagua bileten dhe I duhet me shit veten

  Like HiLike HiAylar önce
 • Pse ti Sindi ske dale me askend ne takim a?? Po ti ske len Mashkull pa dale.. Ske lene Mashkull Lagje pa Dale ne takime dhe akuzon Muratin se aj vetem me nje Femer ka dale.. Ti je nje Genjeshtare Femer dhe Hajvane

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Nese ke Presion moj Hajvane Sindi, ather cdreqin kerkon aty ne Emision?? Apo Leket te pelqejn?? TI akoma sdi cka esht Presioni!!! Gjith Vajzat qeshin dhe knaqen, Kurse Sindi ka Presion 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jo nuk kan ndikur sjellja ime 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️kundrejt Muratit.. Ooooo Sindi.. Po kush te do ty me ket sjellje dhe Edukate??? TI dot mbetesh beqare deri sa te bejsh ndonje Therapie per Edukate

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Ska Mashkull ne Shqiperi qe dot donte Sindin per Grua!!! Mendoj se as Pleqet sdo e donin nje Femer qe ti prish nervat, veshet, dhe shpirtin!! Sindi ska fije Karakteri, Kulture dhe Edukate!!! Flliqsire Femer

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Nuk po e kshyri hiq veq se po bohet fjal per Sindin, Se spo muj ja duroj at gojen e vogel!

  Ergin MexhitiErgin MexhitiAylar önce
 • Bravo Karamurat 🤣👍👍

  Arben ZendeliArben ZendeliAylar önce
 • Po kush e do Sindin per Grua?? Un jam 43vj dhe kurre sdot doja ket Femer afer meje qe tmi prish veshet dhe shpirtin!!!

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Hija e Sindit 😂😂😂😂😂😂Murat Vella shpetove se kjo flliqsire Sindi do ta kishte nxi jeten.. Me dhimbsen aj Djal qe dot mer Sindin per Grua!!! Ma Femer e poshter se kjo Sindi besoj se ska ne gjith Shqiperine!!!

  Bes BauBes BauAylar önce
 • Murat için izleyenlerrr 😍😍

  mensur Ibrahimimensur IbrahimiAylar önce
 • Ti je thjest nje 0me xhufk leni llafen se ke ndenjur te maresh e pak followes dhe ti je shume fallso o sind corpja ec ec jepi drejtim

  Toni El chapoToni El chapoAylar önce
 • Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë

  Elife SherifiElife SherifiAylar önce
 • Asnje se vuri re per fjalet qe kjo tha per kavajen..

  Enkeledi BallaEnkeledi BallaAylar önce
 • Sindi esht ni vajz shumm bukuroshe ka simpati po i duhet ni bur i fort po dhe i shtir si pelqen Sindit 👌

  Tonni TonneTonni TonneAylar önce
 • Si zihet bese turkut, jooo!!!

  KaltrinëKaltrinëAylar önce
 • Pse ja fusin kot nuk ishte ola si ja shkatrroj mardhanjen me Muratin ne nje koh kurr se paten ai e kishte frige kur bertite si bate si e marr ofendu djemt

  Violeta NikaVioleta NikaAylar önce
 • Emisjon vl tane ktu mren me duken shum fake ktu ska as dashuri reale as nje pelqen te vertet per njeri tjetrin tan kta ketu kane ardh veq me ba show dhe per fam dhe per asigja tjeter emisjon fake njerz fake me pak fajale ky eshte fake show po te tham te drejeten e shpirt kur i shof kta me vjen per te vjell 🤮

  Funny VideosFunny VideosAylar önce
 • Bravo murat you are the best

  sajmir gjicisajmir gjiciAylar önce
 • Po kjo cindy çpati... 56:48 Kan faj ato qe te mbajn aty, se si ti edhe nja 2 te tjera duhet te ikin, bashkt me disa çuna qe rrin si figurante.

  Ju MeJu MeAylar önce
 • Murat po bën gabimin më të math me Olën ajo është një vajzë e përdalur fare ajo nukë është për ru ti mavonë do e kuptosh dhe do bëhesh shumë pishma Ola është AllAHU na RUAJT nga kjo vajzë si Ola buxh...

  Hope HysHope HysAylar önce
 • Ska gje Sindi mir bere qe e terhoqe deklaraten se mbase Olsa do e marri Atdheun prap ne emision. Kshu qe po te vjen Baba duro e pak Sindi

  Saida GohanSaida GohanAylar önce
 • sa mir ta bori turku tye hee

  Kamber BichakuKamber BichakuAylar önce
 • Bravo murat se me kyt femer idiote dhe isterike sja vlen se krijosh as shoqeri lere me gje tjeter.

  DJ SONIDJ SONIAylar önce
 • Sindi perfundimishte e semure😲😈😈😈

  Doloreza DoriDoloreza DoriAylar önce
 • Murati pa shtylle kurrizore...pfffff

  Erisa VeiziErisa VeiziAylar önce
 • Po ik per emision fallso

  RAMIO _B13RAMIO _B13Aylar önce
 • Sa mir ta ka bërë o Sindi 🤭

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuAylar önce
 • Ndoshta edhe nuk mund te jete Murati per sindin, por kjo ola duket si mashkull jo si femer, hahaha femer e mbaruar per mua me nje takim ju hodh ne qafe cfare personaliteti ka kjo femer? Teper e ulet no comment

  Maria TitiMaria TitiAylar önce
 • Ola xheloze

  Anila SaitiAnila SaitiAylar önce
 • Ola shum kot si shushk 😝

  Eleni DervishajEleni DervishajAylar önce
 • Kryt pom dhem kur pe nij qit sindin tu fol😂

  boyzz Mboyzz MAylar önce
 • Omg pse jeni prish murat😘sindi

  Charli damelioCharli damelioAylar önce
 • Sa vk kjo Sindi

  emanuel kacajemanuel kacajAylar önce
 • Sindi mevlanit ( nuk ka gjo se je nga kavaja ti ) hahahaahahahah

  Mimmo RelaxMimmo RelaxAylar önce
 • bo bo ta ket murati per grua kete po kjo nuk mbaet ne lagje e jo per grua po kjo arroi qe doli me cdo sorollop e tashi kerkon llogari.

  xhelil spahixhelil spahiAylar önce
 • Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaAylar önce
 • Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaAylar önce
 • Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaAylar önce
 • Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

  Jon KosovaJon KosovaAylar önce
 • Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

  Jon KosovaJon KosovaAylar önce
 • Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

  Jon KosovaJon KosovaAylar önce