Esra Erol'da 1 Mart 2021 - Tek Parça

Esra Erol’da bugün;
Şennur Hanım Kocası Latif Yancilek ile canlı yayında yüzleşti. Şennur Hanım’ın başını açtığı gözlemlendi. Başına gelen birçok farklı olay olduğu ve kendisini tam olarak ifade edemediğini söyledi. Kezban adındaki kadını sadece 5 dakika gördüğünü iddia etti. O dönem Ankara’da yatalak bir hasta baktığını ve kendisini ailenin gelip tuttuğunu ifade etti. Hastanede yatılı kaldığını hatta o hastanede Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın geldiğini aşısını olduğunu kendisi de orada olduğunu şahitleri olduğunu söyledi. Şennur evde birikmiş paraları olduğunu o parayı Rahime Çivi denen bir kadın aracılığıyla Metin denen adama kaptırdıklarını 50.000 TL para verdiklerini araya başka bir kadın girdiğini bahsi geçen kadının çok zengin olduğunu söylediklerini anlattı. Şennur Hanım boşanmak istemediğini ayrılmak için evlenmediğini söyledi.
Okan Gölbaşı eşinin oğlunuda alıp akrabasıyla kaçtığını söyledi. Özlem Hanım, çocuğunun çok iyi olduğunu ve Okan Bey’den daha iyi bakıldığını söyledi. Okan Bey eşine kendisinden 1.500 TL alıp bir çocuk aldırdığını açıkladı. Özlem Hanım bunun 1,5-2 yıl önce çocuk aldırdığını bundan eşi Okan’ın da haberi olduğunu iddia etti.
17.29 Yayı sessize alındı.
Okan Bey bağırarak boşanmak istediğini çocuğunu almak istediğini söyledi.
Avukat Hülya Kuran Okan Bey’e sakin olun uyarısında bulundu. Okan Bey eşinin söylediğini her şeyin yalan olduğunu eşine her şeyi yaptığını ona en iyi telefon aldığını herkesin bağlanıp şahitlik edeceğini maddi manevi davası açacağını söyledi.
Zeynep mutlu olduğunu keyfinin yerinde olduğunu yayından sonra yaşadıklarını düşündüğünü söyledi. Zeynep Aysel ve eşinin iyi insanlar olmadığını anladığını kendisine bir zararları olmadığını ama başkalarına zarar verdiğini açıkladı. Bu yaşananları onların evinde yaşarken sorgulamadığını söyledi. Aysel Hanım Halil’in elinde çok kız olduğunu bu kızları çalıştırdığını 3 tane evi olduğunu birini oğluna kiraladığını, Halil’in elinde kendisine gösterdiği kızların hepsinin Türk olduğunu kendisinin iyice iftiralarla çamur atıldığını ifade etti. Halil ile aynı olmadığını söyleyerek yayını terk etmek istediğini söyledi.

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
bit.ly/38Mlat5

Herunterladen

görünümler
345,784

YORUMLAR