KÜÇÜK OTOBÜS TAYO SEZON 3 l #21~26 tam bölüm derleme l KÜÇÜK OTOBÜS TAYO Türkçe

#21 Yavru köpek istiyorum
Tayo, sokakta tek başına kalmış bir yavru köpek bulur. Hana’nın Tayo’ya yavru köpeğin garajda kalamayacağını söylemesine rağmen, Tayo yavru köpeği gizlice garajda tutar. Küçük Otobüsler hep birlikte yavru köpeğe bakmaya başlarlar. Birlikte birçok güzel anı biriktirirler.

#22 Met'e her şeyi sorabilirsiniz
Rogi sorulara hep yanlış cevap verir ve hep yanlış yola girer. Arkadaşları Rogi’yle dalga geçmeye ve sözlerine inanmamaya başlar. Güvenilirliğini ve inandırıcılığını geri kazanmak için Rogi, Bay Her-Şeyi-Bilen Met’ten özel ders almaya başlar. Met'in yardımı sayesinde, Rogi arkadaşları tarafından tekrar sayılmaya başlar.

#23 Poco'nun çiceği
Poco bir gün, küçük bir kıza yardım ettiği için ondan hediye olarak bir çiçek tohumu alır. Tohum küçücük olduğu için Poco, hediyesine başta pek önem vermez. Ancak tohum filizlenmeye başladıktan sonra Poco’nun ilgisi artar ve sevgiyle çiçeğini büyütmeye başlar.

#24 Tayo'nun Noeli
Noel arifesidir. Tayo, Noel Baba’dan hediye alabilmek için iyilikler yapmaya başlar, çünkü Noel Baba’nın sadece iyilik yapan uslu ve akıllı çocuklara hediye dağıttığını duymuştur. Niyeti iyi olduğu halde, iyilik yapayım derken bir sürü hata yapar. Bu arada Noel Baba’nın çuvalı delinir ve bütün hediyeler çuvaldan düşüp kaybolur.

#25 Bize yardım edin
Tayo ile Rogi, nehir kenarında bir tekerlekle oynarken kavga etmeye başlar. Kavga esnasında tekerlek nehre yuvarlanır. Tekerleği almaya çalışırlarken dubalı iskelenin bağı çözülür ve akıntı onları nehrin açıklarına götürür. Tayo ile Rogi nehrin ortasında mahsur kalırlar. Korkmaya başlayan Tayo ile Rogi, Bongbong’dan yardım etmeleri için arkadaşlarına haber vermesini ister.
#26 Küçük Otobüslerin Spor Günü
Tayo ile diğer Küçük Otobüsler, okulun birkaç gün sonraki spor müsabakası için iki ayrı takıma ayrılırlar. Rogi’nin takımına sporcu arkadaşlar denk gelmiştir, Tayo’nun takımına ise spor ile ilgilenmeyen Lani ile Gani denk gelmiştir. Rogi, galibiyeti cepte bilir. Tayo, takım arkadaşlarıyla çok sıkı bir idman başlatır. Ancak sıkı çalışmalarına rağmen ilerleme kaydemezler.

★ Daha fazla izle KÜÇÜK OTOBÜS TAYO sezon 3 ★ trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhawmc_xKsiZSMjugem19dr_.html
Daha fazla izle KÜÇÜK OTOBÜS TAYO sezon 2 trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhbXroIp96IEnCmnU357GuJk.html
Daha fazla izle KÜÇÜK OTOBÜS TAYO sezon 1 trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhYds42JYRIh2_n9YU2AU8nk.html
Daha fazla izle KÜÇÜK OTOBÜS SEZON 1&2 Derleme
trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhbXroIp96IEnCmnU357GuJk.html
Daha fazla izle KÜÇÜK OTOBÜS 📽Tayo tema tiyatrosu📽trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhYPWizfjgoXaVAT41R1-jcf.html
Daha fazla izle Tayo yaşam tarzını geliştirme
trmore.info/throw/PLEVzpHZVaIhZ7Gcp0dcL_ahPnyrOZfcfU.html

Herunterladen

görünümler
12,596,501

YORUMLAR